The Journaling of Dohn 360

Subtitle

Blog

اشنایی با انواع برند کمپرسور باد

Posted by [email protected] on
آنچه که در اطراف ما جریان دارد مسابقه علم و پیشرفت میباشد و همچنین افزایش سیستم های تبریدی و افزایش استفاده از آن ها هرچند بعضی از گازهای تبریدی مورد استفاده در کمپرسور برای طبیعت به شدت خطرناک ‌میباشد و به محیط زیست آسیب میرساند. اما این گاز ها در کشور های پیشرفته منسوخ شده و استفاده از آن ها ممنوع میباشد. اما در کشور های درحال توسعه همچنان از آن ها استفاده میگردد و هنوز موفق به ممنوعیت استفاده از این گاز های مضر برای محیط زیست نشده اند. اما دانشمندان و پژوهشگران با تحقیق گازهایی که کمتر خطرناک باشد نیز معرفی کرده اند و از آن ها در کمپرسور و ساختار سیستم های تبریدی استفاده میگردد شرکت کمپرسور هایتک در فراورده ها و محصولات تبریدی خود از گازهای مبردی استفاده میکند که توسط دانشمندان ساخته شده اند و برای محیط زیست ضرر کمتری دارند. در مقاله های قبلی با کمپرسور آشنا شدیم و دانستیم که کمپرسور چیست چگونه کار میکند و به چند دسته تقسیم می گردد. کمپرسور ها شامل کمپرسور های پیستونی و روتاری میباشند ودر کل به دستگاهی که با کم کردن حجم گاز باعث افزایش فشار گاز موجود میشود کمپرسور میگویند. در بعضی از دستگاه ها این قطعه های تحت فشار را به سمت محفظه احتراق و سوخت میرساند. از بین کمپرسور ها کمپرسور روتاری را برای شما کامل توضیح داده ایم و با ساز و کار این سیستم، نحوه فشرده سازی این سیستم و همچنین انواع آن و برندها و شرکت های تولید کننده کمپرسور روتاری آشنا شدیم هر چند ‌کمپرسور هایتک‌ یکی از برترین تولید کنندگان این سیستم ها میباشد و در ساخت محصولات خود تمامی استانداردهای لازم را رعایت میکند.
برند ها و شرکت های گوناگونی هستند که این قطعه مکانیکی را تولید میکنند، که هر کدام از این برند ها و شرکت ها در نوع خود بی نظیر و کامل و متناسب با تکنولوژی روز دنیا رو به جلو حرکت میکنند و تمام تولیدات خود را متناسب ودر عین حال عالی وبی نقص میسازند. از برندهای سازنده کمپرسور میتوان ال جی، هایتک، پاناسونیک، gmcc،منیروپ دانفوس و.... را نام برد. اما یکی از این برندهای خاص زیبا و جذاب برند هایتک میباشد، که کمپرسور هایتک را در سه شرکت زیر مجموعه تولید میکند و با ضمانت و کیفیت و دوام عمر طولانی به‌همه کشور های اطراف خود صادر می نماید که در ادامه با این برند آشنا میشویم.
کمپرسور هایتک
کمپرسور یکی از اجزای اصلی و حیاتی سیستم های تبریدی میباشد که کاربرد زیادی در سیستم دارد و به طور کلی اگر این کمپرسور درون سیستم نباشد سیستم تبریدی کار خود را انجام نمیدهد و کارایی ندارد و درصورتی که کمپرسور آسیبی ببیند باید کلا تعویض گردد. کمپرسور هایتک‌سازنده کمپرسور هایی میباشد که طول عمر زیادی دارند و به این زودی ها نیاز به تعویض آن‌ نخواهید داشت. از برندها و شرکت های سازنده این کمپرسور ها میتوان یک شرکت چینی را نام برد که بر خلاف آنچه که ما از چین و چینی و اجناس نامرغوب شنیده ایم کمپرسورهایی تولید کرده است که بسیار مرغوب و معتبر میباشد. شرکت هایتک در چین قرار دارد که با تکنیک های به روز دنیا و بهره گیری از علم و دستاوردهای نوین به تولید قطعات مکانیکی میپردازد. محصولات تولیدی این شرکت به دلیل اینکه مصرف انرژی پایینی دارند به قطعات بین المللی و مطرحی معروف شده اند و در کیفیت مطرح میباشند.

کمپرسور های نسل جدید هایتک بسیار پیشرفته بوده و از نمونه های مشابه خود از نظر علمی و فنی بیش از چند قدم جلو میباشند. از ویژگی های کمپرسور و مخصوصا کمپرسور هایتک می توان مصرف کم انرژی در هر کدام از مدل های تولیدی این شرکت و‌همچنین در انواع کمپرسورهای خانگی یا صنعتی را نام برد. عملکرد هوشمند و همچنین سیستم هشدار خودکار که در حین خطر به صدا درمی آید و هشدار میدهد از ویژگی های خاص و منحصر به تولیدات کمپرسور هایتک میباشد. به تازگی برلی محصولات خود صفحه برد و صفحه لمسی برای تنظیم‌ آسان تر نیز قرار داده اند ‌و در تلاش و امتحان این مورد میباشند. طراحی محصولات هایتک و کمپرسور هایتک به صورت فشرده بوده و تقریبا بیش از نیمی از این تولیدات و کمپرسور های هایتک بدون روغن عمل میکنند.
به دلیل اینکه بیشتر تولیدات هایتک مصرف پزشکی دارد و در تجهیزات پزشکی تولید و مصرف میشوند، پوشش داخلی دستگاه ضد میکروبی میباشد. https://pastebin.fun/DuwjPlu5VR سازی طولانی مدت گاز، کنترل تنظیمات و قطعات این کمپرسور تولیدی هایتک بسیار راحت بوده وبه آسانی انجام میگردد. از نظر انرژی کمپرسور هایتک کارآمد و اثر بخش میباشد. اگر دقت کنید شما یک کمپرسور نسل جدید هایتک را خرید کنید، کمپرسوری با صرفه و با کیفیت و همچنین با تضمین قطعات خریداری نموده اید. قدرت کمپرسور هایتک عمومابین1.4 اسب بخار تا 1.6 اسب بخار برای مدل های مختلف متفاوت میباشد. ضریب کارایی این کمپرسور ها نیز از 1.28تا 1.70میباشد که برای مدل های مختلف آن متفاوت است و میتوانید این ضریب را بر روی دفترچه یا برچسب روی کمپرسور مشاهده کنید. راه انداز این کمپرسور ها بر روی آن ها مشخص شده و متفاوت میباشد و شما حتما برای شروع کار باید به این راه انداز دقت کنید تا دچار خطا و یا از بین رفتن کمپرسور خود نشوید. زیرا هر کمپرسور با توجه به نوع خود و حتی در مدل خود راه اندازی متفاوت داشته و باید با استاندارد راه انداز خود فعال گردد و عموما شرکت ها این راه انداز را برای مشتری توضیح میدهند در صورت خرید مستقیم و یا از طریق برچسب بر روی محصول نحوه و راه انداز آن را شرح داده اند که کمپرسور هایتک نیز راه انداز کمپرسور های خود را برای مشتری روشن کرده است.
انواع کمپرسور هایتک
کمپرسور های هایتک باتوجه به ساخت و پرداخت هایی که داشته اند از نوع مرغوب و با کیفیت در کشور ما میباشند که انواع متفاوتی درحال حاضر از آن ها موجود میباشد و برای یخچال ها، کولر های گازی، دستگاه های تهویه مطبوع و دیگر سیستم های برودتی استفاده میشود. اما بهتر است تعدادی از این کمپرسور ها را بشناسید و با بعضی از ویژگی های فنی این سیستم ها آشنا شویم..
اولین مدل مورد نظرما hy81ygمیباشد که ظرفیت سرمایش آن ۲۳۵میباشد و قدرت آن ۱.۴اسب بخار میباشد و ضریب کارایی آن ۱.۴۵میباشد
دومین مدل که قصد معرفی آن ‌را داریم hye69ykمیباشد که ظرفیت سرمایش آن ۱۹۵میباشد و قدرت این کمپرسور هایتک ۱۰۴اسب بخار میباشد همچنین کارایی این مدل کمپرسور هایتک ۱.۵۲میباشد.
گاز مصرفی در این کمپرسور ها r134aمیباشد تمامی این کمپرسور ها بدون سرو صدا کار خودرا انجام میدهند و هیچ صدایی ایجاد میکنند.
شرکت هایتک در کشور چین وجود دارد این شرکت سه تبعه دارد که یکی از آن ها کمپرسور slhayiو کمپرسور بارسلونا و کمپرسور hayiکه هر کدام از لحاظ موقعیت های اجتماعی و اقتصادی در سطح جهانی سخن و حرفی برای گفتن دارند و جایزه برترین کیفیت را برده اند.
درمورد شرکت هایتک
هایتک شرکتی میباشد که کمپرسور های روتاری، اسکرول، و پیستونی با ظرفیت و کارایی بالا برای صنایع میسازد. کمپرسور های سازنده توسط این شرکت برای حفاظت از محیط زیست از گازهای تبریدی استفاده میکنند که دانشمندان در آزمایشگاه ساخته اند و برای محیط زیست زیاد خطر ندارند و باعث آسیب شدید رساندن به لایه ازون و گرم شدن زمین نمیشوند این گاز ها عبارت اند از :
R209,r404,r134,r600, شرکت هایتک با رعایت اصول حفظ محیط زیست لزوم استفاده از این گاز ها را در تمامی کمپرسور هایتک تولیدی خود داردو اینکه این گازها دیگر آسیبی به محیط زیست نرسانده و برای کمپرسور هایتک نیز ارمغان زیادی داشته است به طوریکه کمپرسور هایتک نشان و جایزه مشهور چین را دریافت نموده است.
این شرکت در طول سالها فعالیت و عملکرد مناسب وجه و اعتباری ارزشمند به دست آورده است که اکنون در عرصه های بین المللی کمپرسور هایتک رتبه دو جهان را بدست آورده است و در بسیاری از کشور های جهان مورد استفاده میباشد کشورهایی همچون فنلاند، عربستان، اوکراین، کشور های آفریقایی و افریقای جنوبی و.... که در تمام این کشور ها محصولات و کمپرسور هایتک حضور دارد و همچنان به عنوان محصولی درجه یک و عالی صادر میگردد. کمپرسور هایتک از مهمترین و حساس ترین کنترل های کیفی جهان برخوردار میباشد به حدی که کمپرسور های تور بو ترانس این شرکت در منطقه نفر اول میباشند و از آزمایش های کنترل کیفی و کیفیت و ساخت محصول به خوبی عبور کرده و امتیازات بالایی در این زمینه بدست آورده اند.
این شرکت چینی تحت هر سه نام کمپرسور خود کمپرسور بارسلونا و کمپرسور slhayi,, و کمپرسور huayiدر سه شرکت مجزا مشغول به تولید محصولات با کیفیت میباشد نوع کمپرسور های خانگی هایتک از نوع پر کیفیت بی صدا کم مصرف اسکرول، رو تاری و خطی میباشند. بنابراین اگر شما در خرید خود یکی از کمپرسور های هایتک را خرید کنید یا در محصولات خود نام چین را شنیدید و این نام هایتک یا یکی دیگر از سه شرکت زیر مجموعه هایتک بود مطمئن باشید محصولی خریداری کرده اید که دارای ضمانت و کنترل کیفیت بسیار بالا میباشد که نیازی به ضمانت خود پیدا نخواهد کرد.
به غیر از کمپرسور هایتک در سطح جهانی برند های دیگری نیز موجود میباشد که درسطح وسیع و قابل ملاحظه ای در کشور های مختلف کمپرسور و دیگر قطعات الکترونیکی و مکانیکی صادر میکنند و سالهاست اعتبار کسب کرده اند و کیفیت خود را در طول سال ها قدمت و کیفیت اثبات کرده اند. از این شرکت ها که موفقیت و کارآیی و اثر بخشی خود را در طول سالیان سال حضور در کشوری اثبات کرده اند میتوان کمپرسور پاناسونیک را نام برد که همانند کمپرسور هایتک از مرغوبیت و کیفیت بسیار بالایی چه در ساخت و چه در دیگر مراحل عرضه دارد در ادامه به توضیح و معرفی محصولات پاناسونیک خواهیم پرداخت.


Categories: None

Post a Comment

Oops!

Oops, you forgot something.

Oops!

The words you entered did not match the given text. Please try again.

Already a member? Sign In

0 Comments